Otwarte spotkanie online

Wszystko, co chcesz wiedzieć o Access Bars®

jak wykorzystać ten prosty zabieg do poprawy jakości swojego życia

Czy słyszałeś kiedyś o delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, które mogą wprowadzić zmiany w Twoim życiu? Może nawet zastanawiasz się, jak to jest możliwe?

Na tym spotkaniu dowiesz się jak działa zabieg Access Bars®. Opowiem o badaniach naukowych potwierdzających wpływ Access Bars® na pozbycie się stresu, niepokoju i depresji. Przedstawie kilka historii sukcesu. Dowiesz się także o tym, jak skutecznie wykorzystać ten prosty zabieg w życiu prywatnym i zawodowym.

W czasie spotkania znajdziesz samodzielnie punkty Bars na swojej głowie - zrób sobie prezent i wejdź w 2021 r. z nową energią, wysoką wibracją, pełnią siły i ochoty do działania!

poniedziałek: 04.01.2021
godzina 20.00 - 21.00
START za:

00 Dni
00 Godzin
00 Minut
00 Sekund

Program spotkania:

Czym jest Access Bars®?

Badania naukowe nad Access Bars® i ich wyniki czyli: kto i jak zbadał działanie na redukcję stresu i napięcia oraz fale mózgowe.

Kiedy, komu i jak często stosować Access Bars®?

Dlaczego warto robić Access Bars® dzieciom i młodzieży?

Jak to możliwe, że Access Bars® przyspiesza zdrowienie?

Wpływ Access Bars® na zdrowie i urodę.

Efekty stosowania Access Bars® i przeciwwskazania.

Praktyka czyli: jak się nauczyć Access Bars® i korzystać w życiu prywatnym i zawodowym.

Historie sukcesu.

Pokaz i samodzielne wyszukanie punktów Access Bars®.

prowadzi:

Katarzyna Przyszewska

Trenerka osobistego wzrostu, wykorzystująca w swoim warsztacie dobrodziejstwa wielu metod. Ambasadorka techniki ROAR® (USA), Facylitator Access Consciusness® i praktyk Theta Healing®. Niebywale skuteczna w tym co robi - pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady zatrzymujące życie w opcji "pauza". Cały czas poszerza swój warsztat i techniki pracy, tłumaczka książek oraz spotkań o pieniądzach i odzyskiwaniu osobistej wolności.


.